Vac Banned

Turkish(TR);
Öncelikle Merhaba Ben Unturned’dan VAC Ban Yedim Ve Oyuna Giremiyorum Oyunu Oynayamıyorum Ve Çok Üzgünüm Evet Hile Kullandım Tam Kullandımda Denemez Kullanmayı Denedim Ve Hayattıma Hiç Hile Kulanmamıştım Buda Zaten Unturned’de İlk Banım O Yüzden Hatamı Anladım Hatamı Kabul Ediyorum Lütfen Beni Affedin Zaten Bilgilerimede Bakarak Oyunu Ne Kadar Çok Sevdiğimi Anlayabilirsiniz Ben Hatamı Anladım Hileli Hiç Bir Zevk Alınmaz Aksi Taktirde Üzülürsünüz Lütfen Beni Affedin Birdaha Hile Yapmaya Ve Kullanmaya Çalışmıyacağım zaten hileyi kullanmadım yapmaya çalışırken ban yedim ama anladımki bu hile bizi eğlendirmiyor aksi taktirde üzdürüyor ilk hile yapma denememdi oda zaten üzdü beni birdaha yapmıyacağıma burda söz verdim sizlerden özür diledim diğer oyuncuların oyun zevkini bozduğum için hatalıyım tekrardan tekrardan özür dilerim kendimi size nasıl affediriceğimi tam olarak anlamadım ne yapsam haksızım fakat sizlerin bana 1 şans daha vericeğini inanıyorum birdaha yapmam hakkında beni sınırsız ban atılmasını kabul ediyorum Lütfen Beni Affedin Sizlerden Af İstiyorum Lütfen Zaten Unturned’de Kontrol Ederseniz Bile İlk Banım İlk’lerin Suçu Olmaz Hatasız Hiçbirşey Olmaz Lütfen Beni Affedin Tekrar Tekrar Özür Diliyorum Çünkü Ne Yapacağımı Bilemedim Teşekkür Ederim İlk Banım Olduğu İçin İlk Hatam Olduğu İçin Hatamıda Anlayıp Özür Dilediğim İçin LÜTFEN 1 ŞANS DAHA… Teşekkürler Unturned Destek Ailesi Zamanınızı Ayırıp Benimle İlgilendiğiniz İçin Teşekkür Ederim… Sağlıklı Kalın. :slightly_smiling_face: :heart:

English(ENG);
First of all, I have eaten VAC Ban from Unturned And I Can’t Play The Game I Can’t Play And I’m Very Sorry Yes I Used Cheat I Didn’t Try It When I Used It And I Did Not Try It And I Never Used My Cheat Buddha I Already Accept My First Ban In Unturned I Accept My Error Please Forgive Me You Can Understand How I Love The Game. I promised you that I will not do it again. I apologize to you. I am wrong because I spoil the pleasure of the other players. I am sorry again and again. I do not understand exactly how to forgive myself. I believe that it will give you more luck, I agree to have an unlimited ban on me. Please Forgive Me. I Want Forgiveness. PLEASE 1 LUCK MORE … Thanks Unturned Support Family Thank You For Taking The Time And Taking Care Of Me … :slightly_smiling_face: :heart:

1 Like

How about no,you did cheat after all

3 Likes

You were warned about eating bans and you just ate it. You’re not getting any seconds man.

13 Likes